Pozycje tego autora w naszej księgarni:

Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 8 pasujących rekordów dla kryteriów wyszukiwania
Bycie w śmierci, Mikołaj Marcela
eKsiążka
 
 
Bycie w śmierci
29,90 zł
Niemartwi, Mikołaj Marcela
eKsiążka
 
 
Niemartwi
29,90 zł

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie ... więcej

"Już przed apokalipsą nasz świat zaludniały żywe trupy... Zestresowani pracownicy korporacji, wygłodniali konsumenci rynku ... więcej

Monstruarium nowoczesne - 03 Post-Ghosts, Mikołaj Marcela
Monstruarium nowoczesne - 04 Obcy, Mikołaj Marcela

Książka "Monstruarium nowoczesne" podejmuje temat potworności we współczesnej kulturze. Za cel bierze sobie analizę pięciu ... więcej

Książka "Monstruarium nowoczesne" podejmuje temat potworności we współczesnej kulturze. Za cel bierze sobie analizę pięciu ... więcej

Monstruarium nowoczesne - 02 Zombie, Mikołaj Marcela
Monstruarium nowoczesne - 05 Zakończenie. Cyborgi/Androidy; Suplement: Potwory nas wyzwolą; Bibliografia; Filmografia, Mikołaj Marcela

Książka "Monstruarium nowoczesne" podejmuje temat potworności we współczesnej kulturze. Za cel bierze sobie analizę pięciu ... więcej

Książka "Monstruarium nowoczesne" podejmuje temat potworności we współczesnej kulturze. Za cel bierze sobie analizę pięciu ... więcej

Monstruarium nowoczesne - 01 Wstęp. Homo homini monstrum; Rozdz. 1: Wampir, Mikołaj Marcela
Monstruarium nowoczesne, Mikołaj Marcela

Książka "Monstruarium nowoczesne" podejmuje temat potworności we współczesnej kulturze. Za cel bierze sobie analizę pięciu ... więcej

Książka "Monstruarium nowoczesne" podejmuje temat potworności we współczesnej kulturze. Za cel bierze sobie analizę pięciu ... więcej

 
 
 

Newsletter

Newsletter
Zapisz Wypisz

Klikając "Zapisz" zgadzasz się na przesyłanie na udostępniony adres e-mail informacji handlowych, tj. zwłaszcza o ofertach, promocjach w formie dedykowanego newslettera.

Płatności

Kanały płatności

Księgarnia Internetowa SŁOWOSFERA akceptuje płatności:

  • płatność elektroniczna eCard (karta płatnicza, ePrzelew)
  • za pobraniem - przy odbiorze przesyłki należność pobiera listonosz lub kurier